Het Team

Bottelare

Bottelare

Teamleider

Luc Eeckhout

Sint-Annastraat 30   

9820   Bottelare

Tel. : 09/362.86.10

luc.eeckhout5@telenet.be

Financieel verantwoordelijke

Arlette Baetens

Sint-Annastraat 30   

9820   Bottelare

Tel. : 09/362.86.10 

luc.eeckhout5@telenet.be

Secretaris

Chantal Baetens

St.-Annastraat 24

9820 Bottelare

Tel. :09/362.65.39

talgo@skynet.be


Het Team


Aerens Benny: Steenstraat 8 Merelbeke - Tel: 09/226.89.95 - GSM: 0493/57.49.75

Crucke Albertine: Edelarendries 36 - Tel.: 09/362.63.55

De Lepeleire Rita: Steenstraat 8 - Tel.: 09/226.89.95

Den Tijn Etienne: Vennenstraat 7 - GSM: 0475/59.19.96

De Temmerman Marc: Bosstraat 7 Munte - Tel.: 09/362.64.56

De Wettinck Willy: Sint-Annastraat 44 - Tel.: 09/362.90.99

Francois Ginette: Poelstraat 217 Bottelare Tel: 0474 41 04 16

Hulstaert Micheline: St- Elooistraat 96 - Tel.: 09/362.92.08

Matthys Erwin: Cornelius Sneyssenslaan 9 Merelbeke - Tel.: 09/231.90.94 - GSM: 0476/91.72.66

Van Gijseghem Carine: Poelstraat 281 - Tel.: 09/362.47.42

Volckaert Christelle: Bosstraat 7 Munte: Tel.: 09/362.64.56


Verantwoordelijken


Beheer website:


Benny Aerens: Steenstraat 8 Merelbeke - Tel: 09/226.89.95 - GSM: 0493/57.49.75


Kaarten:


Luc Eeckhout: St.Annastraat 30 - Tel.: 09/362 86 10


Crea:


Luc Eeckhout: St.Annastraat 30 - Tel.: 09/362 86 10


Rummikub:


Volgens afspraak


Fietsen:

Daniel Den Tijn: Kon.Astridlaan 160 - Tel.: 09/362 27 95


Etienne Den Tijn: Vennenstraat 7 - GSM: 0475/59.19.96


Luc Eeckhout: St.Annastraat 30 - Tel.: 09/362 86 10


Wandelen:


Luc David - Nadine Van Huffel: Groenstraat 16 - 9820 Bottelare - Tel.: 09/362 83 78

Benny Aerens: Steenstraat 8 - 9820 Merelbeke - Tel.: 09/226 89 95


Elke stap telt:


De Smet Christine: Pontstraat 35 - Tel.: 09/362 85 60

Hulstaert Micheline: St- Elooistraat 96 - Tel.: 09/362.92.08


Wijkverantwoordelijken:


Anne Van Assche: Diepestraat 15 - Tel.: 09/362 54 08


De Smet Christine: Pontstraat 35 - Tel.: 09/362 85 60


Jozef De Vriese: Kon. Astridlaan 152 - Tel.: 09/362 60 80


Helena Hellebaut: Motsenstraat 31 - Tel.: 09/231 64 76


Lucie Vervust: Roodbeeldekenstraat 16 - Tel.: 09/362 02 07

Actueel 2019


Oktober:


Dinsdag 01 oktober:

Planning Gemeentebestuur 2019 - 2024


Woensdag 02 oktober:

Kaarten – Crea – Rummikub


Donderdag 03 oktober:

Wandelen Munte


Maandag 07 oktober:

Elke Stap Telt


Dinsdag 08 oktober:

Laatste fietstocht en sportief etentje om 12.00u


Dinsdag 15 oktober:

Kaarten – Crea – Rummikub


Donderdag 17 oktober:

Wandelen Bottelare

OKRA academie Merelbeke (Berlijn, vroeger en nu - Jos Storms)


Maandag 21 oktober:

Elke Stap Telt


Vrijdag 25 oktober:

PC-gewenning


November:


Maandag 04 november:

Elke Stap Telt


Woensdag 06 november:

Kaarten – Crea – Rummikub


Donderdag 07 november:

Wandelen Munte


Dinsdag 12 november:

Seniorenfeest


Zondag17 t.e.m. 23 november:  Seniorenweek Merelbeke


Maandag 18 november:

Elke stap Telt


Dinsdag 19 november:

Kaarten – Crea - Rummicub


Donderdag 21 november:

Wandelen Bottelare + OKRA academie Oosterzele (Duurzaamheid en mobiliteit - Johan De Mol, UGent)