Het Team


December:


Maandag 02 december:

Elke Stap Telt 


Woensdag 04 december:

Kaarten – Crea – Rummikub


Donderdag 05 december:

Wandelen Munte

OKRA academie Merelbeke (Is er leven na de dood? – Johan Braeckman, UGent


Dinsdag 10 december

Kookles


Maandag 16 december:

Elke Stap Telt– Avondwandeling Gent


Dinsdag 17 december:

Kerstfeest


Donderdag 19 december:

Wandelen Bottelaregg 10 december


Januari:


Donderdag 02 januari:

wandelen Munte


Maandag 06 januari:

Elke Stap Telt (Nieuwjaarswensen)


Woensdag 08 januari:

Kaarten – Crea – Rummikub


Dinsdag 14 januari:

Nieuwjaarsdrink met voorstelling Jaarprogramma en Bingo.


Donderdag 16 januari:

Wandelen Bottelare


Dinsdag 21 januari:

Kaarten – Crea – Rummikub


Donderdag 23 januari:

Okra-academie Merelbeke -oosterzele – Ouderdomsdiabetes – Bart Verkerken (diabeteseducator)


Ontdek HET TEAM

Teamleider

Luc Eeckhout

Sint-Annastraat 30   

9820   Bottelare

Tel. : 09/362.86.10

luc.eeckhout5@telenet.be

Financieel verantwoordelijke

Arlette Baetens

Sint-Annastraat 30   

9820   Bottelare

Tel. : 09/362.86.10 

luc.eeckhout5@telenet.be

Secretaris

Chantal Baetens

St.-Annastraat 24

9820 Bottelare

Tel. :09/362.65.39

talgo@skynet.be


Het Team


Aerens Benny: Steenstraat 8 Merelbeke - Tel: 09/226.89.95 - GSM: 0493/57.49.75

Crucke Albertine: Edelarendries 36 - Tel.: 09/362.63.55

De Lepeleire Rita: Steenstraat 8 - Tel.: 09/226.89.95

Den Tijn Etienne: Vennenstraat 7 - GSM: 0475/59.19.96

De Temmerman Marc: Bosstraat 7 Munte - Tel.: 09/362.64.56

De Wettinck Willy: Sint-Annastraat 44 - Tel.: 09/362.90.99

Francois Ginette: Poelstraat 217 Bottelare Tel: 0474 41 04 16

Hulstaert Micheline: St- Elooistraat 96 - Tel.: 09/362.92.08

Matthys Erwin: Cornelius Sneyssenslaan 9 Merelbeke - Tel.: 09/231.90.94 - GSM: 0476/91.72.66

Van Gijseghem Carine: Poelstraat 281 - Tel.: 09/362.47.42

Volckaert Christelle: Bosstraat 7 Munte: Tel.: 09/362.64.56


Verantwoordelijken


Beheer website:


Benny Aerens: Steenstraat 8 Merelbeke - Tel: 09/226.89.95 - GSM: 0493/57.49.75


Kaarten:


Luc Eeckhout: St.Annastraat 30 - Tel.: 09/362 86 10


Crea:


Luc Eeckhout: St.Annastraat 30 - Tel.: 09/362 86 10


Rummikub:


Volgens afspraak


Fietsen:

Daniel Den Tijn: Kon.Astridlaan 160 - Tel.: 09/362 27 95


Etienne Den Tijn: Vennenstraat 7 - GSM: 0475/59.19.96


Luc Eeckhout: St.Annastraat 30 - Tel.: 09/362 86 10


Wandelen:


Luc David - Nadine Van Huffel: Groenstraat 16 - 9820 Bottelare - Tel.: 09/362 83 78

Benny Aerens: Steenstraat 8 - 9820 Merelbeke - Tel.: 09/226 89 95


Elke stap telt:


De Smet Christine: Pontstraat 35 - Tel.: 09/362 85 60

Hulstaert Micheline: St- Elooistraat 96 - Tel.: 09/362.92.08


Wijkverantwoordelijken:


Anne Van Assche: Diepestraat 15 - Tel.: 09/362 54 08


De Smet Christine: Pontstraat 35 - Tel.: 09/362 85 60


Jozef De Vriese: Kon. Astridlaan 152 - Tel.: 09/362 60 80


Helena Hellebaut: Motsenstraat 31 - Tel.: 09/231 64 76


Lucie Vervust: Roodbeeldekenstraat 16 - Tel.: 09/362 02 07

Bottelare

Bottelare